Voice TURKEY

 

Kurumsal bir ivme yakalamak adına 26 yıllık bilgi ve deneyimin sonucunda Voice TURKEY olarak kendimizi geliştirip yapımıza yeni iş kolları ekleyerek güçlü adımlarla ilerlemekteyiz. 


Voice TURKEY 12 Ağustos 2014’de Yavuz Koray Lekesiz tarafından kurulmuş bir Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık şirketidir.

 

Şirket, Çözüm ortakları ile birlikte, önceliği insana veren ve teknolojinin son imkanlarını kullanan, Uluslararası rekabet şartlarında, depreme dayanıklı yaşam ve yatırım merkezlerini, bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile birleştirerek, çözüme yönelik, karlılığı artıran ve yatırımcıların riskini azaltmak amacıyla dengeli bir portföy yapısına sahip yatırım ürünleri sunmak amacıyla aşağıdaki işleri yapmaktadır;

 

Her türlü gayrimenkul almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek.

 

Projenin bulunduğu lokasyonda derinlemesine analizler yaparak, planlama aşamasında ihtiyaç duyulan verileri tespit etmek ve yönlendirmek suretiyle Proje Pazarlama Danışmanlığı yapmak. 

 

Projelerin satış ve pazarlama stratejilerini oluşturarak, satış ofislerini hazırlamak ve bu projelerin satışını yaparak teslim süreçlerini organize etmek.

 

Projeden satın aldığı gayrimenkulünü, projenin satışları devam ederken herhangi bir sebeple satmak isteyen müşterilerin bu ihtiyaçlarının, 2.el gayrimenkul satış ve kiralama hizmetleri adı altında, tarafların menfaatleri doğrultusunda organize edilmesi hizmetleri.

 

Projelerin yönetim, tapu ve satış destek hizmetlerini organize ederek tüm satış sonrası hizmetlerinin tek elden yönetilmesi ile müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması ve yeni projelere bu suretle müşteri kazandırılmasının sağlanması.

 

Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, hastane, avm, inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.

 

Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.

 

Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.

 

Voice TURKEY olarak, alışılagelmiş standartları geliştiren, çevre dostu öncü projelere istikrarlı ve sürdürülebilir bir şekilde yatırım yapan şirketlerin ve müşterilerin memnuniyetlerini kurumsal olarak en üst düzeye çıkaran sayılı Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık firmalarından biri olmak temel amacındadır. 


LiveZilla Live Help