Yatırım ve Danışmanlık

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

Geniş network avantajımız ile birlikte, gayrimenkul yatırımları ile ilgili olarak, tapu ve vergi mevzuatına uygun alım – satım – kiralama – inşaat ve finansman konularında aracılık hizmetleri ile birlikte gayrimenkul hukuku konusunda destek ihtiyacı olan tüm yerli ve yabancı yatırımcılara hizmet vermekteyiz.

 

Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi ve Pazarlanması  

Mülk sahiplerine arsa ve binaların mevcut halleriyle kiralanması veya satışı haricinde farklı değerlendirme alternatifleri sunmak.

Projenin bulunduğu lokasyonda derinlemesine analizler yaparak, planlama aşamasında ihtiyaç duyulan verileri tespit etmek ve yönlendirmek suretiyle Proje Pazarlama Danışmanlığı yapmak.

Projelerin satış ve pazarlama stratejilerini oluşturarak, satış ofislerini hazırlamak ve bu projelerin satışını yaparak teslim süreçlerini organize etmek.

Projeden satın aldığı gayrimenkulünü, projenin satışları devam ederken herhangi bir sebeple satmak isteyen müşterilerin bu ihtiyaçlarının, 2.el gayrimenkul satış ve kiralama hizmetleri adı altında, tarafların menfaatleri doğrultusunda organize edilmesi hizmetleri.

 

Proje Yönetimi  

Gayrimenkul faaliyetlerinin proje hedeflerine ulaşması için planlanması, raporlanması ve kontrolü gerekmektedir. Bu faaliyetler gerçekleştirilirken performans, maliyet, zaman sınırlamaları içinde kalınması ve proje büyüklüğünün kabul edilebilir sınırlar içerisinde tutulması, kaynakların daha efektif yönetilmesi, karlılığın artırılması konusunda hedeflerin belirlenmesi hususunda proje yönetimi faaliyetlerinin gerçekleşmesini sağlayarak risklere ve fırsatlara karşı hazırlıklı olunması sağlanmaktadır.

 

LiveZilla Live Help